Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
MuscleTech NANO X9 Hardcore
99,00 zł za 180 tab
NIEDOSTĘPNY
To rewolucyjny preparat zawierający w składzie dwie postacie argininy. Arginina to aminokwas, który zwiększa produkcje tlenku azotu. Tlenek azotu to substancja, która pełni w organizmie wiele ważnych funkcji: zwiększa
pobór glukozy, ma wpływ na utlenianie tłuszczów, zmniejsza przyleganie płytek krwi do ścian naczyń krwionośnych, zmniejsza podział komórek w mięśniach gładkich oraz, co najważniejsze dla sportowca – rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu występuje większy przepływ krwi przez naczynia do wszystkich tkanek. Większy przepływ krwi oznacza tyle, że znacznie więcej tlenu i substancji odżywczych może zostać przetransportowane do komórek mięśniowych! Ponadto tlenek azotu jest kluczowym czynnikiem, biorącym udział w produkcji białek i wzroście mięśni. Sprawia to, że arginina stanowi jeden z najważniejszych aminokwasów, które powinny znajdować się w diecie każdego sportowca! Co więcej, dzięki specjalnej technologii uwalniania zastosowanej w kapsułce, efekt działania argininy odczuwa się już po 9 sekundach.

Nie stosować w ciąży oraz w okresie karmienia.
ŚRODEK SPOŻYWCZY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO
Stosować jedynie jako uzupełnienie diety – środek nie zastępuje posiłku. Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie mogą być substytutem zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem.

Zalecane dawkowanie


W dni treningowe należy przyjmować jedną porcję 3kap. rano po śniadaniu i jedną porcję 3kap. 30min przed treningiem.
W dni nietreningowe należy przyjmować porcję 3kap. rano po śniadaniu i drugą porcję 3kap. około 6godzin po pierwszej porcji.

Wartości odżywcze


SKŁADNIKI AKTYWNEnaNO X9 hardcore
Porcja3kap.
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie180kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Niacyna9mg
Składniki aktywne:3273mg
L-arginina; Theobroma cacao extract3028mg
Beta-alanina; wasabia japonica powder230mg
L-arginine alpha ketoglutarate; Panax ginseng extract15mg
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.