Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Amino Freak
89,00 zł za 180 tab
NIEDOSTĘPNY

AMINO FREAK to nowej generacji suplement aminokwasowy stworzony w celu maksymalnej stymulacji procesów anabolicznych i optymalnego hamowania katabolizmu tkanki mięśniowej. W swojej złożonej formule, jako jedyny na rynku dostarcza składniki odżywcze w rzeczywiście skutecznych dawkach, których działanie zostało potwierdzone przez badania kliniczne. Oznacza to, iż AMINO FREAK, w odróżnieniu od innych suplementów aminokwasowych dostępnych na rynku, rzeczywiście skutecznie wspomaga procesy budowy białek mięśniowych.

AMINO FREAK dostarcza w ANABOLIC HORMONE AMINO ACID COMPLEX m.in. skuteczną dawką L-winianu L-karnityny w postaci CarniFlex. Badania kliniczne wykazały, iż dzięki takiej formie i zastosowanej dawce, w wyniku właściwości antyoksydacyjnych L-winianu L-karnityny, obniżeniu ulega zmęczenie mięśniowe poprzez redukcję mikrouszkodzeń tkanki mięśniowej i przyspieszenie regeneracji. Jak wykazują badania1,2, skuteczna dawka L-winianu L-karnityny, jaką zawarto w AMINO FREAK, obniża stężenie markerów zmęczenia mięśniowego, dzięki czemu może skutecznie przyspieszać regenerację mięśniową i adaptację do intensywnego wysiłku fizycznego.

Ponadto, AMINO FREAK jako jedyny na rynku posiada unikalną dawkę i wzajemne proporcje najsilniejszych aminokwasów o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Jak wykazano w badaniach klinicznych3, najbardziej skuteczne zapobieganie rozpadowi tkanki mięśniowej, a zarazem wspieranie stymulacji syntezy białek mięśniowych, występuje przy proporcjach L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny wynoszących odpowiednio 45:30:25, a nie jak wcześniej sądzono 50:25:25. AMINO FREAK w ANABOLIC/ANTI-CATABOLIC AMINO ACID COMPLEX dostarcza również skuteczną dawkę L-Glutaminy, która wspiera organizm zabezpieczając pozytywny bilans azotowy, jak również będąc prekursorem dla najsilniejszej substancji o działaniu antyoksydacyjnym – glutationu. Dzięki temu AMINO FREAK może zarówno skutecznie obniżać katabolizm mięśniowy, ale i maksymalnie wspierać procesy anaboliczne organizmu.

AMINO FREAK dostarcza również L-teaninę oraz AstraGin (kompleks żeń-szenia z tragankiem). L-teanina skutecznie oddziałuje na fale mózgowe, obniżając wytwarzanie hormonów katabolicznych, a tym samym przyspieszając regenerację4. AstraGin natomiast jest opatentowaną formułą o klinicznie udowodnionej skuteczności5 i zwiększa wchłanianie substancji odżywczych, w tym aminokwasów ze światła jelita do krwiobiegu, dzięki czemu wzrasta skuteczność AMINO FREAK w stymulacji anabolizmu i hamowania procesów katabolicznych organizmu.

AMINO FREAK należy obecnie do najlepszych suplementów aminokwasowych na rynku, a dzięki swojej unikatowej formule oraz klinicznie skutecznym dawkom składników odżywczych, powinien być włączony do każdego programu żywieniowego osób wykonujących ciężki intensywny trening fizyczny.

Krótka charakterystyka:
Potężnie stymuluje procesy anaboliczne
Hamuje rozpad (katabolizm) tkanki mięśniowej
Przyspiesza regenerację
Działa silnie antyoksydacyjnie
Obniża zmęczenie mięśniowe
Klinicznie udowodnione dawki składników aktywnych
Unikalne klinicznie udowodnione dawki BCAA
Formuła o przyspieszonym wchłanianiu

Zalecany sposób użycia:
Spożywać 3 tabletki 2 razy dziennie, najlepiej przed i po zakończeniu wysiłku fizycznego. Można również spożywać 6 tabletek na raz. Nie należy przekraczać 2 porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wartość odżywcza w 3 tabletkach:
AMINO FREAK FORMULA
Wapń (jako węglan) 188 mg

ANABOLIC HORMONE AMINO ACID COMPLEX 735 mg
CarniFlexTM (L-winian L-karnityny) 735 mg
ANABOLIC/ANTI-CATABOLIC AMINO ACID COMPLEX 1116,5 mg
L-Leucyna 45% 500 mg
L-Walina 30% 333,5 mg
L-Izoleucyna 25% 278 mg
L-Glutamina 500 mg
ANTI CORTISOL AMINO ACID COMPLEX 25 mg
L-Teanina 25 mg
PATENTED AMINO ACID ABSORBTION ENHANCER 2,5 mg
AstraGinTM (Panax Notoginseng – Astragulus membranaceus) 2,5 mg

Ostrzeżenia i przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt przeznaczony jest dla osób zdrowych. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów najlepiej łączyć stosowanie preparatu z intensywnym wysiłkiem fizycznym i odpowiednio dobraną dietą.Długotrwałe przyjmowanie produktu powinno odbywać się pod kontrolą specjalisty z zakresu medycyny. Nie stosować w ciąży oraz w okresie karmienia. Suplementy diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od dzieci.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.