Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Amino Fuel
35,00 zł za 120 tab
NIEDOSTĘPNY

Warning: getimagesize(http://www.kulturystyka.sklep.pl/inne/biotech_usa/biotech_amino_fuel_sklad.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /wp-content/themes/mrb-06/ai-core/content/kontent-class.php on line 331

Aminokwasy są niezbędne dla organizmu człowieka. Kulturyści i ciężarowcy w szczególności potrzebują wysokiej jakości suplementów aminokwasowych, ponieważ w okresie regeneracji, a więc w trakcie wzrostu i rozwoju tkanki mięśniowej mają oni większe zapotrzebowanie na proteiny. Idealna odżywka dla każdego sportowca Biotech USA Amino Fuel to wysokiej jakości, silny kompleks aminokwasów, który pomoże w procesie budowy masy mięśniowej. Dobre i tanie aminokwasy w tabletkach Amino Fuel amerykańskiej firmy BioTech USA wspomagają budowanie masy mięśniowej i przyśpieszają regenerację.

Korzyści i zalety stosowania dobrej i taniej odżywki aminokwasowej BioTech USA Amino Fuel:  • wzmożona synteza białek,
  • retencja azotu,
  • lepsza regeneracja potreningowa,
  • wzrost masy mięśni,
  • 9 200mg aminokwasów w porcji odżywki!

Sposób działania i zastosowanie odżywki aminokwasowej dla sportowców - Amino Fuel od BioTech USA


Dobre i tanie aminokwasy Amino Fuel to w 100% czyste, krystaliczne, farmaceutyczne aminokwasy wyprodukowane z najwyższej jakości surowców. Każda tabletka odżywki zawiera aminokwasy, które szybko są wchłaniane do naszego krwioobiegu, aby utrzymać sorytywny bilans azotowy oraz sprawniejszą syntezę białek tkanki mięśniowej, co oznacza szybką odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych. Równocześnie silne działanie anaboliczne odżywki aminokwasowej BioTech USA Amino Fuel buduje masę mięśniową redukując masę tłuszczową. Preparat Amino Fuel dodatkowo zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA. Ten znakomity, nowo opracowany preparat przewyższa w biologicznych kryteriach jakości wszystkie inne aminokwasy i koncentraty białkowe - innymi słowy: nie znajdziesz podobnego produktu, który dostarczy Ci więcej budulca dla Twoich mięśni i ciała.

Silne i skuteczne aminokwasy w tabletkach Amino Fuel jest idealną mieszanką aminokwasów służącą do optymalnego zaspokojenia potrzeb organizmu. Spośród znanych dzisiaj aminokwasów i białek nie można pozyskać więcej budulca dla mięśni, kości i tkanek. Suplement diety Amino Fuel ma specjalnie opracowany bilans aminokwasów, których stosunek ilościowy i jakościowy gwarantuje ich optymalne przekształcenie w tkance mięśniowej. Preparat aminokwasowy Amino Fuel jest przeznaczony do uzupełniania niedoboru aminokwasów, który powstaje podczas intensywnego treningu lub/i w wyniku niedostatecznego spożycia białek. Preparat przyczynia się do szybkiej odnowy układu mięśniowego po wszelkiego rodzaju kontuzjach, złamaniach itd., a także zapobiega stanom katabolicznym w okresie zwiększonego zapotrzebowania na aminokwasy, np. w podeszłym wieku. Podnosi również odporność organizmu.


Dawkowanie doskonałej odżywki na masę mięśniową Amino Fuel:


1 porcja przed i po treningu. W dni bez treningu stosuj jedną porcję rano, drugą - wieczorem.

Opis i charakterystyka bardzo taniej odżywki aminokwasowej Amino Fuel BioTech USA:  • 1 porcja = 4 tabletki suplementu
  • Zawartość opakowania odżywki: 120 tabletek, 350 tabletek, 650 tabletek
Skład Amino Fuel:

Zawartość:porcja dzienna 8 tabletek:
Wartość energetyczna72 kcal
Białko
Hydrolizat białka serwatkowego, kazeinian wapnia, G.L. max hydrolisate, P.S. isolate
9200 mg
Węglowodany8,55
Tłuszcz0g
Aminogram, czyli profil aminokwasowy Amino Fuel: aminogram, czyli profil aminokwasowy odżywki Biotech USA Amino Fuel na 100g odżywki

BioTech USA Amino Fuel jest suplementem diety dla sportowców.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.