Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
100% Whey Protein
65,00 zł za 1000 g
NIEDOSTĘPNY

100% Whey Protein to najlepszy ultrafiltrowany suplement z białka serwatkowego dla wyczynowych kulturystów, sportowców i wszystkich podnoszących ciężary w celu rozbudowania i wzmocnienia masy mięśniowej. Produkt ten zawiera bardzo wysoki procent ultrafiltrowanego białka serwatkowego, co zapewnia doskonałą czystość, lekkostrawność, kremowy smak oraz szybki wzrost mięśni. Jest to jeden z najskuteczniejszych koncentratów białka serwatkowego, którego receptura zawiera ponad 75% protein.

100% Whey Protein zawiera ponad 18g najważniejszego aminokwasu L-glutaminy, niezbędnego dla mięśni podczas ćwiczeń. Zawiera również szerokie spektrum egzo- i endogennych aminokwasów, które pomagają zapobiegać katabolizmowi (załamanie wzrostu mięśni) oraz zapewniają stabilny anabolizm (wzrost mięśni).

100% Whey Protein zapewni Państwa mięśniom natychmiastową energię niezbędną do intensywnego treningu ze sztangami, przyspieszy regenerację po wysiłku fizycznym oraz zapewni długotrwały proces syntezy (anabolizm) dzięki zawartości ultrafiltrowanego białka serwatkowego o wysokiej jakości.

Porównaj wartość 100% Whey Protein z innymi produktami:
- ponad 75% zawartości białka serwatkowego
- zawiera ponad 18g L-glutaminy (100g)
- doskonała rozpuszczalność w wodzie lub niskokalorycznym mleku oraz wspaniały kremowy smak
- lekkostrawny, nie powoduje niestrawności i wzdęć
- do 39 porcji z jednego opakowania

Przeznaczenie 100% Whey Protein: dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych
- dla osób mało aktywnych jako suplement diety
- nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych/karmiących oraz dzieci

Zalety 100% Whey Protein:
- szybki przyrost mięśni oraz wzrost ich siły
- zawiera specjalną mieszaninę białek, która zapewnia długotrwały proces syntezy (wzrost mięśni)
- zawiera dużą ilość L-glutaminy i rozgałęzionych aminokwasów (BCAA)
- zawiera małą ilość tłuszczu i węglowodanów
- przyspiesza regenerację

Zawartość w porcji (30 g):
Wartość energetyczna 111,9 kcal/473,7 kJ
Białko 22,5 g
Węglowodany 2,1 g
Tłuszcz 1,5 g
Sód 12 mg

Profil aminokwasowy w 100 g:
L-leucyna (BCAA) 10600 mg
L-treonina 6700 mg
L-izoleucyna (BCAA) 6400 mg
L-metionina 2200 mg
L-walina (BCAA) 5900 mg
L-fenyloalanina 3000 mg
L-lizyna 9600 mg
L-tryptofan 1400 mg
kwas asparaginowy 11000 mg
L-histydyna 1700 mg
L-cystyna/cysteina 2200 mg
L-prolina 5500 mg
L-alanina 5000 mg
L-seryna 4600 mg
L-glutamina 18100 mg
L-tyrozyna 2600 mg

Składniki:
ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego z frakcjami białek: beta-laktoglobulina, alfa-laktoglobulina, albumina surowicy wołowej, immunoglobulina , glikomakropeptydy, laktoferyna, laktoperoksydaza, peptony, maltodekstryna, stabilizator: guma guar i ksantan , L-glutamina, lecytyna sojowa, aromaty i barwniki naturalne i identyczne z naturalnymi, (smak czekoladowy – ekstrakt kakao), aspartam i acesulfam-K.

Sposób użycia:
Dwie miarki (60 g) 100% Whey Protein wsypać do 300 ml wody lub niskotłuszczowego mleka i dokładnie wymieszać, najlepiej w szejkerze Aminostar . Dla utrzymania właściwego bilansu azotowego, a w konsekwencji wzrostu mięśni należy spożywać min. 2g białka w przeliczeniu na 1kg masy ciała na dzień. Znaczna część białka powinna być dostarczana organizmowi w postaci naturalnego pożywienia (kurczak, ryba, itd.), zaś preparat stosować do uzupełnienia dziennej dawki białka (2 g białka na 1 kg wagi ciała). Stosuj zgodnie z powyższymi zaleceniami!

Używać jako dodatek do śniadania i do pozostałych posiłków w ciągu dnia, a także między posiłkami jako wysoko białkową przekąskę. Dla zapobiegania katabolizmowi (rozkładu) mięśni przyjmować także po treningach oraz przed snem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.