Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Anabolic Halo
149,00 zł za 908 g
NIEDOSTĘPNY

PONAD 75 SKŁADNIKÓW, 6 GŁÓWNYCH ELEMENTÓW I 3 TECHNOLOGIE KRIOGENICZNE SYNERGICZNIE WYMUSZAJĄ NAJWIĘKSZE PRZYROSTY JAKIE MIAŁEŚ W ŻYCIU

Przedostaje się do twego wnętrza. Poprzez ciebie. Dookoła ciebie. Krioanaboliczny potreningowy wywołujący wzrost atak pochłania twoje mięśnie, budzi w nich rewolucję i nie zostawia innego wyboru jak tylko rosnąć!

W ciągu kilku sekund zaczynasz czuć przerażający chłód w gardle - jak lawina lodu. Rozpoczyna się lodowa erupcja! Wydaje ci się, że całe twoje ciało zamarza, gdy potężne dawki 75 unikalnych składników ANABOLIC HALO™ zaczyna krążyć w twych żyłach.

Co wywołuje to uczucie? To siła -320 stopni Farenheita. To właśnie ma miejsce gdy trzy kriogeniczne technologie przetwarzają precyzyjne dawki anabolicznych, zmieniających mięśnie składników jakich świat kulturystyki jeszcze nie widział.

Pierwszym procesem zastosowanym przez naukowców z Team MuscleTech przy produkcji ANABOLIC HALO™ jest technologia kriogenicznoanaboliczna SUB-ZERO™. Wykorzystuje ona ciekły azot o temperaturze -320 stopni Farenheita by termo molekularnie wzbogacić precyzyjne dawki kluczowych składników budujących mięśnie. Dokładnie tak - naukowcy z Team MuscleTech wystawili najpotężniejsze anaboliczne związki na świecie na działanie temperatur rodem z powierzchni Neptuna. Tak przetworzone składniki nie przypominają niczego z tego czego kiedykolwiek doświadczyły twoje mięśnie.

Drugim z procesów, który wykorzystali naukowcy z Team MuscleTech jest Liofilizacja. Ta zaawansowana technologia, od lat stosowana w przemyśle farmaceutycznym, polega na zamrożeniu hardkorowych składników ANABOLIC HALO™ i poddaniu ich działaniu ultra niskiego ciśnienia. Ten proces sublimacji zmienia fizyczny stan molekuł składników ze stałego w lotny, z pominięciem fazy ciekłej! Molekuła jest przekształcana z stabilnej struktury skrystalizowanej do formy bezkształtnej. To pierwsze użycie tej przełomowej technologii do stworzenia suplementu kulturystycznego.

Trzecią technologią jest Technologia Kryształograficzna SUB-ZERO™. Budujące mięśnie składniki ANABOLIC HALO™ zostały wystawione przez 180 minut na działanie ciekłego azotu o temperaturze -150 stopni Farenheita. Ta zaawansowana technika kriogeniczna nadaje molekułom postać nie widzianą dotąd w przemyśle suplementacyjnym!

BADANIA NAUKOWE WYKAZAŁY, ŻE SILNE SKŁADNIKI ANABOLICZNE ZAWARTE W ANABOLIC HALO W CIĄGU 28 DNI ZWIĘKSZAJĄ ILOŚCI KOMÓREK SATELITARNYCH NA WŁÓKNO MIĘŚNIOWE O 100%

Te trzy mrożące krew w żyłach technologie, zastosowane razem pozwoliły stworzyć przełomowe składniki krioanaboliczne. Ponad 75 naukowo opracowanych, aktywnych substancji pracuje synergicznie by spełnić 6 warunków koniecznych do wywołania wzrostu mięśni.

ANABOLIC HALO™ wprowadza wolny testosteronu - jedyny rodzaj testosteronu mogący wywołać wzrost mięśni, bezpośrednio do twych komórek mięśniowych. Trwające 21 dni testy kliniczne wykazały, że potężne składniki ANABOLIC HALO™ drastycznie zwiększają ilość dostępnych przed treningiem receptorów androgenów w porównaniu z placebo. Receptory androgenów łączą się z wolnym testosteronem wysyłając sygnał wywołujący wzrost mięśni. Wolny testosteron stanowi jedynie 2% testosteronu w twym ciele, jednak to jedyna nadajaca się do czegokolwiek forma. Tak więc zwiększenie wykorzystania wolnego testosteronu jest kluczowe dla uzyskania wzrostu mięśni. ANABOLIC HALO™ zwiększa wykorzystanie wolnego testosteronu, bez żadnych efektów ubocznych, pozwalając na nieograniczone wzrost siły i masy mięśni!

Następnie ANABOLIC HALO™ wykorzystuje moc insuliny, jednego z najpotężniejszych hormonów anabolicznych w ludzkim organizmie. Moduluje nim ATF-4, odgrywający kluczową rolę w regulacji anabolizmu mięśniowego i wprowadzaniu organizmu w stan anaboliczny. ANABOLIC HALO™ bezpośrednio steruje wydzielaniem insuliny i kontroluje aktywność głównych biochemicznych mediatorów katabolizmu, tak by zachować pełną kontrolę nad systemami ograniczającymi wzrost mięśni oraz stworzyć środowisko anaboliczne nastawione na gwałtowne budowanie mięśni.

SPOŻYWANIE MOŻE WYWOŁAĆ MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH PRZYROSTY

Jednak to nie koniec działania ANABOLIC HALO™! Produkt działa nadal, wzmacniając wzrost mięśni na poziomie włókien! Już po 28 dniach badań na znanym uniwersytecie, naukowcy zaobserwowali coś doprawdy niezwykłego! Potężne składniki ANABOLIC HALO™ zwiększyły ponad dwukrotnie ilość komórek satelitarnych we włóknach mięśniowych. Komórki te, odpowiadając na sygnał anaboliczny, zwiększają rozmiar włókien mięśniowych. Ale to jeszcze nie koniec niewiarygodnych rezultatów. Te same czynniki anaboliczne w ciągu 16 tygodni zwiększyły średnicę włókien mięśniowych o zdumiewające 16.8%! Mówiąc wprost, ANABOLIC HALO™ powoduje gwałtowne i dramatyczne zmiany rozmiaru mięsni w niewiarygodnie szybkim tempie!

ANABOLIC HALO™ otacza cię. Pożera. Zmusza do wzrostu twoje mięśnie. I nie przestanie dopóki z lustra spogląda na ciebie ktoś większy! Tak działa ANABOLIC HALO™. Dasz radę?

Sposób użycia:

ANABOLIC HALO™ to ekstremalnie silny produkt anaboliczny. Jeśli jesteś gotowy na najbardziej niesamowite przyrosty masy mięśniowej zacznij od wymieszania jednej porcji (1 czubatej miarki) z 120 ml zimnej wody i wypij to tuż po treningu. Gdy już zapoznasz się z mocą ANABOLIC HALO™ i będziesz chciał się z nią zmierzyć bez żadnej taryfy ulgowej, wymieszaj 3 porcje z 350 ml. Zimnej wody. W dni nie treningowe przyjmuj 3 porcje w godzinach porannych. Nie przekraczaj trzech miarek w ciągu doby. ANABOLIC HALO™ to najmocniejszy anaboliczno nieandrogeniczny środek budujący mięśnie jakiego próbowałeś. Przed użyciem dobrze zapoznaj się z etykietką i stosuj się do instrukcji na niej zawartych.

Skład:


Skład Anabolic Halo™
Porcja:27g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu:40
Wartość energetyczna: 80kcal (333kJ)
Węglowodany 19g
    W tym cukry 9g
Tiamina0,5mg (33%)
Ryboflawina0.57mg (33%)
Niacyna 0.33mg (2%)
WitaminaB6 0.64mg (32%)
Witamina B12 20ug (2000%)
Żelazo0.1mg (1%)
Sód120mg
Anabolic Halo™ Proprietary Blend24832mg
Supercritical Growth Factor
Monohydrat dekstrozy
Maltodekstryny
Monohydrat kreatyny
Jabłczan kreatyny
Taurynian kreatyny
L-lizyna HCl
N-acetyl-l-waliny
L-walina AKG
Ester etylowy HCl waliny
Piroglutarat izoleucyny
N-acetyl izoleucyna
Ester etylowy HCl izoleucyny
N-acetyl fenyloalaniny
Treonina
Histydyna
Histydyna AKG
Metionina
Pure Anabolic ICE Crystal
L-leucyna
Ewodiamina
Wyciąg z trichilia catigua
Kwas izowaleranowy leucyny
N-acetyl leucyna
Ketoizokapronian leucyny
Piroglutarat leucyny
Leucyna AKG
Alfa-amino n-maślan
Kwas alfa-hydroksyizokaproikowy
11-hydroksy johimbina 8ug
Free-Test Cold Burn
Fumarat karnityny
Wyciąg z pochwiatki
Wyciąg z winorośli właściwej
Kwas 18-beta glicyrhetnowy
Acetyl-l-karnityny
Acetyl-l-karnityno-arginina
GH Sub-Zero
Wyciąg z chrzanu japońskiego
Wyciąg z johimby
Wyciąg z maliny właściwej
Kwas aspartowy
Beta-alanina
Glutamina
Wyciąg z catuba
Wyciąg z maca
Wyciąg z drzewa sandałowego
Wyciąg z bakopy drobnolistnej
Deanol
Wyciąg z tylophora indica
Kwercytyna
Wyciąg z cynamonu
Wanad jako (bis (quercitino)oxovanadium)
Wanad jako (bis (picolinato)oxovanadium)
Wyciąg z chmielu zwyczajnego
Wyciąg z picrorhiza kurroa
Kwas bursztynowy
Dihydroxy-diosgenin (25R-5 alfa-spirostan-2-alfa, 3-beta)
Cynk
Growth Isotherm
Wyciąg z chryzantemy
N-acetyl 5-metoksytryptamina
Ornityna
Eikozanat ornityny
Wyciąg z geum japonicum
Wyciąg z Jerzyny koreańskiej
Wyciąg z fadogia agrestis
Propolis
Wyciąg z jemioły pospolitej
Idebenone
Alfa-glicerofosfocholina
Cis-9,10-oktadekenoamid
Flawonoidy z karczocha
Muscle Hail Storm
ATP
AMP
CMP
GMP
High Performance ATF-4 Insulin Coolant
Wyciąg z kozieradki
D-mannoza
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.