Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Anavite
100,00 zł za 180 kaps
NIEDOSTĘPNY

ANAVITE to coś więcej niż tylko multiwitaminy. To tak naprawdę trzy suplementy w jednym. Specjalnie przygotowany dla sportowców zestaw witamin i minerałów wzbogacony klinicznie opracowanymi dawkami beta-alaniny i CarniPure™ (L-winianu L-karnityny) by podnosić wytrzymałość i poziom tlenku azotu a także skracać czas regeneracji, co przekłada się na wzrosty wydolności aerobowej i anaerobowej.

ANAVITE zawiera też biodostępne kofaktory witaminowe takie jak metylokobalamina i minerałowe takie jak metyloselenocysteina, możesz wiec oczekiwać, że suplement ten zmieni twoje spojrzenie na multiwitaminy.* Aby podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej Gaspari dołożyło aż 2 GRAMY Carnipure™ (L-winianu L-karnityny), który znakomicie przyspiesza regenerację a także według niektórych badań poszerza naczynia krwionośne, poziom tlenku azotu oraz zwiększa gęstość receptorów androgennych.

I na koniec, ANAVITE zawiera także 3 GRAMY beta-alaniny, która to dawka według badań naukowych ma zwiększać wydolność zarówno tlenową jak i beztlenową.

Sprawia to, że możesz trenować dłużej!

Co robi ANAVITE?
- Zwiększa zawartość receptorów androgenów w mięśniach
- Optymalizuje potreningową regenerację mięśni
- Poszerza naczynia krwionośne i zwiększa dostępność tlenku azotu
- Poprawia wydolność tlenową i beztlenową
- Zawiera wysokiej jakości witaminy i minerały

Najczęściej zadawane pytania

Co sprawia, że ANAVITE jest lepsze od innych suplementów witaminowych?
ANAVITE zawiera optymalne dla sportowców dawki witamin i minerałów wykorzystując wyłącznie składniki o najwyższej jakości i biodostępności.* Co więcej, nie zawiera niedziałających dawek substancji mających tylko wydłużyć listę składników, ale idealnie dobrane, efektywne dawki beta-alaniny i L-winianu L-karnityny. Nie tylko wspomagają one system przeciwutleniający organizmu, ale także poprawiają wydolność sportową i regenerację.*

Na jak długo starcza opakowanie ANAVITE?
Przy braniu maksymalnych dawek na miesiąc.

Czy ANAVITE podobnie jak inne suplementy zawierające beta-alaninę wywołuje mrowienie (parestezję)?
Ze względu na zaawansowaną technologię tabletkowania, efekty takie przy stosowaniu ANAVITE udało się zminimalizować jeśli nie wręcz w ogóle wyeliminować. Jeśli odczujesz takie efekty zmień dawkowanie na dwie tabletki trzy razy dziennie (śniadanie, lunch i obiad).

Czemu Firma Gasparu dorzuciła beta-alanię i L-winian L-karnityny do suplementu witaminowego?
ANAVITE to suplement "3 w 1". Większość innych suplementów witaminowych nie daje dużo, jeśli chodzi o zwiększenie wydolności sportowej i zawiera po kilka przedawkowanych składników, które też niewiele są warte. Co więcej, beta-alanina została zastosowana w dawce naukowo określonej, jako najskuteczniejsza. Na pewno widzieliście ją w wielu suplementach przedtreningowych, w dawkach dalekich od idealnej. Ponieważ zarówno witaminy jak i beta-alanina powinny być przyjmowane kilka razy dziennie, wydało nam się sensowne połączyć je w jednym suplemencie wraz z potężnym środkiem poprawiającym wydolność, jakim jest L-winian L-karnityny.

Wartości odżywcze
Porcja: 3 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Zawartość: 180 tabletek

Składniki:
- Witamina A (alfa i beta karoten) 5000 IU
- Witamina C (jako askorbinian) 250 mg
- Witamina D3 (jako cholekalcyferol) 250 IU
- Witamina E (jako d-alfa tokoferol) 30 IU
- Witamina K (jako fitomenadion) 25 mcg
- Tiamina (jako monoazotan tiaminy) 1,5 mg
- Ryboflawina 1,7 mg
- Niacyna (jako amid nikotynowy) 30 mg
- Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 30 mg
- Kwas foliowy 200 mcg
- Witamina B12 (jako metylokobalamina) 250 mcg
- Biotyna 300 mcg
- Kwas pantotenowy (jako pantotenian dwuwapnia) 50 mg
- Wapń (jako fosforan wapnia) 40 mg
- Fosfor (jako fosforan wapnia) 105 mg
- Jodyna (z wodorostów) 75 mcg
- Magnez (jako chelat magnezu) 100 mg
- Cynk (jako chelat cynku) 15 mg
- Selen (jako L-Se-metyloselenocysteina) 35 mcg
- Miedź (jako chelat miedziowy) 1 mg
- Mangan (jako chelat manganu) 1 mg
- Chrom (jako polinikotynian chromu) 25 mcg
- Molibden (jako chelat molibdenu) 4 mcg
- Potas (jako chlorek potasu) 50 mcg
ANAVITE Athletic Drive Matrix
- Carnipure (L-winian L-karnityny) 1000 mg
- Beta-alanina 1600 mg
- Bor 25 mcg

Sposób użycia:
ANAVITE może być brane raz, dwa lub trzy razy dziennie, zależnie od twojej woli. Idealnie jest wziąć jedną porcję (3 tabletki) do śniadania a drugą do obiadu. Zapewni ci to optymalne dawki witamin i minerałów a także naukowo ustalone dawki beta-alaniny i L-winianu L-karnityny. Uwaga: Sportowcy lub inne osoby podlegające kontrolom antydopingowym powinny skonsultować się ze swym organem zarządzającym przed zastosowaniem tego suplementu. Przeczytaj uważnie całą ulotkę włączenie z uwagami i ostrzeżeniami.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.