Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Animal M-Stak
145,00 zł za 21 sasz
NIEDOSTĘPNY

Nie ma wątpliwości, że niektóre najlepsze, najsilniejsze podziemne anaboliczne "odżywki" powstały we Wschodniej Europie. Prohormony takie jak na przykład androstenedion były stosowane dwadzieścia lat temu przez sportowców reprezentujących na olimpiadach Wschodnie Niemcy, którzy korzystali z tego środka do zwiększenia siły i osiągów.

Tribulus, inny środek ergogeniczny, był najpierw stosowany przez bułgarskich ciężarowców, którym umożliwił zawyżenie rekordów świata. Kolejny wielki sekret może pochodzić z Holandii. Po pięciu latach badań i prac rozwojowych w europejskich laboratoriach narodził się Animal M-Stak. Prototypy Animal M-Stak były najpierw wypróbowywane na czołowych kulturystach i sportowcach uprawiających sporty siłowe. Wyniki były błyskawiczne i zdumiewające. Ciężarowcy byli w stanie podnosić cięższe obciążenia. Kulturystom łatwiej było zbudować lepszej jakości mięśnie.

Mister Universe i Mister Europe, Giovanny Thompson powiedział na ten temat: "Uwielbiam Animal M-Stak. To najsilniejsza odżywka budująca mięśnie, jaką kiedykolwiek stosowałem."
Inny sportowiec, który pragnął zachować anonimowość, powiedział nam, że nie mógł uwierzyć, że byliśmy w stanie stworzyć coś silniejszego niż Animal Stak: "Nie wierzyłem, że uda wam się zrobić coś lepszego niż Animal Stak, ale jednak. Animal M-Stak jest świetny!"

Dzisiaj Animal M-Stak, nazwany tak przez kulturystów, dostępny jest również w Stanach Zjednoczonych.
Animal M-Stak jest zwieńczeniem całego asortymentu naturalnych anabolików Animal. Pod wieloma względami Animal M-Stak jest podobny do swojego kuzyna, Animal Stak. Obie odżywki są wysoce anabolicznymi dodatkami stworzonymi dla sportowców uprawiających sporty siłowe na światowym poziomie. Obie polegają na unikalnej formule podwójnego zastrzyku testosteronu i hormonu wzrostu, która obecna jest tylko w odżywkach występujących pod nazwą Animal. Obie zawierają skuteczny DHT oraz ograniczniki estrogenu, dzięki czemu przyrosty są maksymalne. Jest jednak jedna zasadnicza różnica. Podstawowy skutek anaboliczny Animal Stak pochodził z jego zdolności do bezpośredniego wpływania na syntezę hormonów anabolicznych poprzez zmienianie się w takie hormony. Takie hormony anaboliczne następnie dają pożądane efekty. Z drugiej strony Animal M-Stak wpływa na mechanizmy biochemiczne, które usprawniają anabolizm: zwiększone zatrzymywanie azotu, dzielenie odżywiania, lepsze działanie insuliny, zwiększona synteza proteiny oraz zmniejszony katabolizm protein. Każdy z tych mechanizmów działa w ramach Animal M-Stak, usprawniając ogólne działanie anaboliczne organizmu. I ponieważ Animal M-Stak jest w stanie spełniać takie cele bez zastępczych sterydów, takich jak andro lub 19-nor, Animal M-Stak jest stworzony doskonale dla naturalnych kulturystów i ciężarowców, jak również innych sportowców, którzy muszą przechodzić badania na obecność środków dopingujących.

Jedna porcja: 1 paczka
Ilość porcji w jednym opakowaniu: 21
Opakowanie: 21 paczek

Zawartość w porcji (1 sasz):
Witamina C 50 mg
Witamina B6 10 mg
Wapń 150 mg
Magnez 100 mg
Cynk 30 mg

Kompleks naturalnych flawonow:
5-methyl 7-metoksyizoflawony 100 mg
7-izopropoksyizoflawony 100 mg
20-hydroksyekdyson 100 mg
Czynniki stymulujace hormon wzrostu (hGH):
Pyroglutaminian L-argininy 2,5 g
Alfa-ketoglutaran L-ornityny 1,3 g
Lizyna 1,2 g
Tauryna 750 mg
Leucyna 100 mg
Izoleucyna 50 mg
Walina 50 mg
Czynniki stymulujące hormon lutenizujący (LH):
Triboxybol 250 mg
Acetyl L-Katnityna (ALC) 250 mg
Karnityna 50 mg
Inhibitory anty-aromatyzujące:
5,7-Dihydroksyflawony 10 mg
Wyciag z Kudzu 100 mcg
Blokery DHT:
Wyciąg z palmiczki sabałowej 500 mg
Beta-sitosterol 400 mg
Wyciąg ze śliwy afrykańskiej 100 mg
Wzmacniacze insuliny:
Kwas alfa liponowy (ALA) 10 mg
Pikolinian chromu 100 mcg
Kompleks energii metabolicznej:
Wyciąg z guarany (22 % kofeiny) 500 mg
Wyciag z gorzkiej pomarańczy (4 % synefryny) 400 mg
Wyciąg z kordycepsu 100 mg
Kompleks oczyszczający wątrobę:
Lizofosfatydylocholina 50 mg
Oset mleczny 75 mg

Sposób użycia:
Przyjmować jedną paczkę dziennie przez 21 kolejnych dni. W dni treningu przyjmować paczkę 45 minut przed początkiem ćwiczeń. W dni wolne od treningu przyjmować jedną paczkę rano lub wczesnym popołudniem. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, należy przyjmować cyklicznie: trzy tygodnie przyjmowania i tydzień przerwy. Powtórzyć zgodnie z zapotrzebowaniem.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.