Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Animal Stak
149,99 zł za 21 sasz
NIEDOSTĘPNY

Animal Stack 2 to, niesteroidowy (pozbawiony prohormonów!) suplement, stworzony do podniesienia produkcji własnego testosteronu oraz lepszego jego zagospodarowania, celem maksymalizacji stanu anabolicznego organizmu.

Testosteron, to naturalny hormon produkowany w ciele mężczyzny. Przywykło się uważać, że testosteron odpowiedzialny jest jedynie za procesy, związane z dojrzewaniem płciowym, produkcją plemników i całym skomplikowanym mechanizmem życia płciowego mężczyzny. Dziś jednak wiadomo, że testosteron potrafi o wiele, wiele więcej! Odpowiednio wyższy jego poziom gwarantuje uzyskanie większej masy mięśniowej, przyspieszy mechanizmy lipotropowe - tym samym redukując poziom tkanki tłuszczowej - oraz pomoże w lepszym "modelowaniu" sylwetki, co zdecydowanie zaowocuje uzyskaniem odpowiednich proporcji Twojego ciała.

STAK 2, to naturalny „dopalacz” testosteronu, pracuje dla Twojego ciała, aby usprawnić oraz podnieść poziom hormonów anabolicznych, także odpowiednio je zagospodarować. Wpływa również na HGH (Ludzki hormon wzrostu) oraz blokuje DHT (dehydrotestosteron) oraz, poprzez inhibitory, także i wydzielanie kortyzolu głównego hormonu katabolicznego.

Zawiera środki rozszerzające naczynia krwionośne, które skutecznie polepszają transport oraz wyminę metabolitów wtedy, kiedy Twoje ciało najbardziej tego potrzebuje.

Jedna porcja: 1 paczka
Ilość porcji w jednym opakowaniu: 21
Ilość w jednej porcji
Witamina C - 100 mg
Witamina B6 - 10,5 mg
Magnez - 450 mg
Cynk - 30 mg
Chrom - 100 mcg
Kompleks Wyciągu z Longjack - 250 mg (eurycoma longifolia)
Wyciąg z Owsa avena sativa - 250 mg
Kompleks Wyciągu z Tribulus Terrestris - 500 mg
Wyciąg z mucuna puriens - 250 mg
Alfa Glicerofosfocholina - 50 mg
Alfa-ketoglutaran Argininy - 700 mg
Ketoizokapronian Argininy - 50 mg
Wapń D-Glucarate - 100 mg
Dindolyl Metanu - 100 mg
Beta Sitosterol - 250 mg
Owoc Palmy Sabalowej - 200 mg
Śliwa Afrykańska pygeum africanum - 50 mg
Acetyl L-Karnityna - 200 mg
Fosfatydyloseryna - 100 mg
Lizofosfatydylocholina - 50 mg
Oset Mleczny - 200 mg

Pozostałe składniki: Żelatyna, Fosforan wapnia, Serwatka, Lecytyna, Mikro-krystaliczna celuloza, Kwas stearynowy, Stearynian Magnezu, Red #40 (barwnik), Blue #1 (barwnik)

Zalecane stosowanie:
Przyjmować jedną paczkę dziennie przez 21 kolejnych dni. W dni treningowe przyjmować paczkę 45 minut przed początkiem ćwiczeń. W dni wolne od treningów przyjmować jedną paczkę rano lub wczesnym popołudniem. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, należy stosować cyklicznie: trzy tygodnie przyjmowania i tydzień przerwy. Powtórzyć zgodnie z zapotrzebowaniem.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.