Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Armor-V
105,00 zł za 180 kaps
NIEDOSTĘPNY
POWÓD POWSTANIA ARMOUR-V
Ludzie z MusclePharm, wiedzą że poważni sportowcy uważają się za więcej niż "przeciętnych" więcej niż "tylko śmiertelników". Sportowcy są uzależnieni od odżywiania, żądają więcej od swojego programu diety i suplementacji ponieważ są świadomi że to jedzą jest paliwem dla ich mięśni i ma niesamowity wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Armor-V jest preparatem do codziennego zastosowania. Każdy ze składników pozyskany ze źródeł naturalnych został dobrany z najwyższą starannością i zaprojektowany tak, aby tworzyć fundament zaawansowanego programu żywieniowego. Armour-V stanowi przez to bazę codziennej suplementacji, która ma na celu przyśpieszenie osiągania twoich sportowych celów.

V-F POWER MATRIX

Armur V jest w 100% naturalny, tworzony z czystych warzyw, owoców, mieszaniny ziół i związków organicznych. Dzięki temu twój organizm nie ma problemów z jego przyswajaniem tak jak w przypadku innych preparatów składających się z produktów pochodzenia syntetycznego. Świeże, całe, surowe owoce i warzywa użyte do produkcji Armour-V stanowią podstawę zdrowego odżywiania się. Nasz preparat w każdej porcji zawiera 2700mg składników pochodzących ze źródeł naturalnych. Specjalna formuła VF Power Matrix jest naładowana składnikami odżywczymi i minerałami, przeciwutleniaczami, polifenolami których nie znajdziesz w innych preparatach.

Świeże, całe, surowe owoce i warzywa stanowią podstawę, jedzenie bez domieszek tak ARMOR-V został zaprojektowany. Armor-V jest mieszanką 26 roślin i owoców, 2700mg prawdziwych najlepszych naturalnych składników. Armor-V i jego VF Power Matrix jest załadowany składnikami odżywczymi, witaminami i minerałami których nie znajdziecie w innych preparatach. Są to naturalnie występujące przeciwutleniacze, witaminy, minerały, enzymy, polifenole i inne naturalne składniki promujące zdrowie i zwiększające wydajność.

MIĘSZANKA ANTYOKSYDANTÓW - WSPOMAGANIE UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO

Każdy sportowiec jest świadom faktu że aby przejść przez ciężki i złożony cykl treningów potrzebne jest przede wszystkim zdrowie, inaczej wysoka odporność na wszelkiego rodzaju wirusy i infekcje. Armour -V zawiera potężną formułę wspierającą układ immunologiczny i neutralizującą środowisko PH organizmu. Specjalna formuła DMG zawiera antyutleniacze neutralizujące poziom wolnych rodników powstających na skutek zmęczenia. Prócz tego Armour-V wspiera pracę układu krążenia, gospodarkę hormonalną a nawet wpływa na regenerację aparatu wzroku.

MATRIX DETOKSYKUJĄCY

Stres powstały w wyniku regularnych treningów fizycznych, zanieczyszczenie organizmu, stres emocjonalny a nawet nasze własne procesy biochemiczne osłabiają procesy komórkowe powodują uszkodzenia i gromadzenie biologicznych odpadów. Armour V zawiera specyficzne wolne rodniki detoksyfikujące i oczyszczające nasz organizm wspierające nie tylko wątrobę ale i cały organizm. Armour V zawiera kluczowe składniki stosowane w celu złagodzenia skutków stresu środowiskowego i obniżania poziomu kortyzolu

EFA MATRIX- NIEZBĘDNE NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE

Mianem "dobrych tłuszczów", są określone składniki cząsteczek tłuszczu, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie i muszą być uzyskane ze środków spożywczych. EFA mają kilka ważnych funkcji biologicznych w organizmie. Odgrywają one krytyczną rolę w prawidłowej funkcji układu sercowo-naczyniowego, hormonalnego i nerwowego .Tłuszcze te są niezbędne dla zdrowia serca, wytwarzania hormonów, integralności błony komórkowej i metabolizmu tłuszczu. Armor-V zawiera kompletną formułę "omega 3-6-9" - spektrum kwasów tłuszczowych.

Zalecane dawkowanie


6 tabletek raz dziennie rano bezpośrednio po lub w trakcie śniadania.

Wartości odżywcze


SKŁADNIKI AKTYWNEArmor-V
Porcja6kap
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie180kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Witamina A 6250IU
Witamina C 235mg
Witamina D 400IU
Witamina E 19IU
Thiamina16mg
Ryboflawina 16mg
Niacyna 20mg
Witamina B6 16mg
Witamina B12 130mcg
Biotyna 300mcg
Kwas pantotenowy 31mg
Witamina K280mcg
Kwas Foliowy 130mcg
Bor 470mcg
Wapń 47mg
Miedź 63mcg
Chrom 63mcg
Magnez 94mg
Mangan 630mcg
Cynk 6.3mg
Molibden 9.4mcg
Selen 63mcg
Potas 38mg
Omega 3-6-9 Complex 788mg
Alpha Linoleic Acid , Oleic Acid , Coconut Oil, Elcosapentaenoic Acid , Docosahexaenoic Acid.
V-F Power System942mg
Antioxidant Matrix293mg
Pro-Biotic & Immune Enhancer3 BillionCFUs
Armor Blend98mg
System Maintence& Detoxifying Matrix81mg
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.