Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Axis-HT
178,00 zł za 120 tab
BSN
NIEDOSTĘPNY
BSN Axis-HT - 120 tabletek - to preparat stymulujący wewnątrzustrojową produkcję i aktywność męskich hormonów - w tym testosteronu, powodując tym sam wzrost czynności anabolicznych i poprawę jakościową typowych parametrów treningowych, tj.: siła, wytrzymałość, wydolność. Znacznemu skróceniu ulegają również procesy regeneracji po wzmożonym wysiłku fizycznym.

BSN Axis-HT - 120 tabletek zawiera opatentowaną formułę, która działa dwustopniowo:

- Stopień pierwszy to pobudzenie do działania, zwiększenie chęci do podejmowania wysiłku, wzrost motywacji i zdecydowanie lepsze samopoczucie.

- Stopień drugi - jego osiągnięcie jest możliwe już po tygodniu stosowania preparatu, charakteryzuje się tym, iż siła i wytrzymałość ulegają widocznej poprawie, zwiększa się efektywność treningów, mięśnie ulegają systematycznemu powiększeniu, co dodatkowo wpływa na poprawę motywacji i samopoczucia.

Produkt zawiera szereg składników aktywnych, które stymulują produkcję testosteronu. Optymalne proporcje w połączeniu z unikalnym składem umożliwiają osiągnięcie najlepszych efektów.

- zwiększa endogenną syntezę testosteronu
- w 100% naturalne składniki
- przyspiesza regenerację powysiłkowa
- przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej
- wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej

Zalecane dawkowanie


Stosuj Axis HT przez co najmniej 6 tygodni w celu całkowitego maksymalizowania jego anaboliczno - androgennej siły działania. Po 12 tygodniach stosowania zrób co najmniej 4. tygodniową przerwę.
Stosować codziennie porcja to 2kap. pierwsza porcja wraz ze śniadaniem, druga porcja wraz z obiadem i trzecia porcja wraz z kolacją.
Chcesz maksymalnie dopracować swoje ciało? Stosuj Axis HT z NITRIX, CELLMASS, N.O.XPLODE, SYNTHA i TRUEMASS.
Uwaga! Ważne! BSN Axis-HT jest produktem niesterydowym i nie zawiera żadnych hormonów, kreatyny lub substancji stymulujących.
Uwaga! Ważne! Jeśli chcesz zmniejszyć działanie androgenne, zmniejsz dawkę o połowę.
Uwaga! Ważne! Produkt przeznaczony wyłącznie dla zdrowych, dorosłych osób. Osoby poniżej 18 roku życia pod żadnym pozorem nie mogą stosować tego produktu. Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt domowych.
Uwaga! Ważne! Nie stosuj jeśli masz niskie lub wysokie ciśnienie krwi, problemy z sercem, wątrobą i chorobami tarczycy. Nie stosuj jeśli chorujesz na depresję i czujesz niepokój. Nie stosuj jeśli masz problem z prostatą, cukrzycą.

Wartości odżywcze


SKŁADNIKI AKTYWNEAxis HT
Porcja2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie120 kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Asparaganian magnezu 150mg
Cynk 10mg
StAR-P2 Androgenic-Anabolic Testosterone Matrix 2238mg
Inozytol Heksafosforanu
TPS3 (3-frakcyjnym mieszanka tribulus terrestris o precyzyjnym stosunku stężeń protodioscyn i saponin)
GF5 (Białkopodobny Wyciąg Avian Nucleus zawierający naturalnie występujące czynniki wzrostu: IGF, FGF, NGF, EPF, GTCP)
Safed Musli
Eurycoma Longfolia
Coleus Forskohlii (standaryzowany na 40% forskolin)
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.