Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
BCAA
67,00 zł za 130 tab
NIEDOSTĘPNY
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach są niezbędne dla przyrostu mięśni podczas intensywnego treningu. Działają antykatabolicznie, gdyż zapobiegają rozpadowi innych aminokwasów i zużywaniu ich do produkcji energii podczas przedłużonych i wyczerpujących sesji treningowych. Preparat pochodzi wyłącznie z naturalnych surowców.

Skład: hydrolizowany izolat białka z buraka cukrowego, laktoza, sorbitol (substancja słodząca), sól sodowa karboksymetylocelulozy (substancja wypełniająca), błonnik pszenny, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (nośnik), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), amorficzny dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), tłuszcz roślinny.

Sposób użycia: 5 tabletek przed i po treningu.
Wartość odżywcza
w 100 g
W tabletce (1,5 g)
W jednej porcji
(5 tabl.)
Białko
75 g
1,1 g
5,6 g
w tym: izoleucyna
24 g
360 mg
1,8 g
leucyna
16 g
240 mg
1,2 g
walina
20 g
300 mg
1,5 g
10 g
Węglowodany
< 1 g
< 1 g
w tym polisacharydy
3,12 g
47 g
235 mg
Tłuszcz
1,1 g
< 1 g
< 1 g
Wartośc energetyczna
1468 kJ
346 kcal
22 kJ
5,2 kcal
110 kJ
26 kcal
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.