Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
HMB Plus 1350mg
59,99 zł za 150 kaps
NIEDOSTĘPNY
FitMax HMB Plus
Największa zawartość HMB
1350mg w 1 kapsułce!

HMB to suplement diety przeznaczony dla sportowców, osób rozpoczynających treningi wytrzymałościowo - siłowe oraz rekonwalescentów.

Stosuj HMB i skutecznie blokuj katabolizm!


Suplement zawiera wysokiej jakości substancję HMB (ß-hydroksy-ß-metylomaślan wapnia) występującą naturalnie w organizmie jako produkt rozpadu aminokwasu egzogennego - leucyny. Wyjątkowo tanie HMB Plus efektywnie chroni tkankę mięśniową przed rozpadem oraz nasila spalanie tłuszczów obniżając przy tym poziom cholesterolu. Substancja zawarta w suplemencie diety Fitmax jest szeroko stosowana przez sportowców wielu dyscyplin siłowych, fitness i kulturystyki oraz sportów i sztuk walki, gdyż wspomaga wzrost siły, suchej masy mięśniowej oraz wytrzymałości.

Kliknij, aby zobaczyć zastosowanie najtańszego i najmocniejszego HMB Fitmax. [PDF, 118KB]

Z myślą o większej skuteczności działania preparat dla kulturystów został dodatkowo wzbogacony o witaminę B6, która uczestniczy w metabolizmie białek oraz kwasów tłuszczowych. W celu przyspieszenia wzrostu masy mięśniowej HMB+ warto połączyć z kreatyną FitMax Kre-Alkalyn. Jeśli zamierzasz szybko zredukować tkankę tłuszczową, połącz HMB+ wraz z karnityną FitMax Base L-Carnitine.


Skład Hmb Plus:

Zawartość:w porcji
4 kapsułki)
w 100 g
Ca-HMB
(ß-hydroksy-ß-metylomaślan wapnia)
5400 mg100 g
HMB4320 mg80 g
Wapń810 mg (101% RDA*)15 g
Witamina B62 mg (100% RDA*)0,04 g
*%RDA - procent realizacji zalecanego dziennego spożyciaDawkowanie Hmb Plus:

  • Stosować 1 porcje (4 kapsułki) dziennie :
  • Jedną kapsułkę przed śniadaniem, 30 min przed treningiem, po treningu oraz przed snem. Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min.250-300ml). Opakowanie 300 kapsułek wystarcza na 100 dni efektywnej suplementacji, więc jest to aktualnie najtańsze HMB dostępne w internetowych sklepach z odżywkami dla sportowców.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji odżywki do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.

Zobacz pełną ofertę skutecznych odżywek i tanich suplementów marki Fitmax, uzupełniających dietę w sportach siłowych, kulturystyce oraz fitness.

Producent suplementu diety działającego antykatabolicznie - najmocniejszego HMB Plus :
Fitmax

Sprawdź także ofertę innych efektywnie działających HMB w kapsułkach, stymulujących wzrost tkanki mięśniowej u osób trenujących kulturystykę, fitness oraz sporty i sztuki walki.

 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.