Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
BCAA
99,00 zł za 417 g
NIEDOSTĘPNY

Większe mięśnie mogą generować więcej mocy, ponieważ są w stanie wytworzyć większą siłę przy danej szybkości. Aby zwiększyć rozmiary masy mięśniowej musisz być w stanie:
- Zatrzymać bądź zapobiec katabolizmowi białek mięśniowych (utrata mięśni)
- Pobudzić syntezę białek mięśniowych (budowa mięśni)

BCAA PEAK dostarcza aminokwasy rozgałęzione (Branched Chain Amino Acids) tj. leucynę, izoleucynę i walinę wzbogacone dodatkiem glutaminy. Takie połączenie składników odżywczych okazało się w testach klinicznych być najsilniejszą i najskuteczniejszą mieszaniną aminokwasów wykazujących maksymalnie wzmożone stymulowanie syntezy (anabolizmu) oraz zapobieganie procesom rozpadu (katabolizmowi) białek mięśniowych.

BCAA PEAK jako jedyny na rynku zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 12:1:1 z 6,2 gramami leucyny oraz 2,5 grama L-glutaminy w każdej porcji. Wszystkie aminokwasy BCAA odgrywają ważną rolę w procesie wzrostu masy mięśniowej, ale to właśnie leucyna jest kluczowym aminokwasem ze względu na to, iż najsilniej ze wszystkich stymuluje syntezę białek mięśniowych poprzez wielorakie mechanizmy, w tym mTOR oraz P13K (regulatory syntezy białek). Badania wykazały, że leucyna najsilniej stymuluje wyrzut insuliny do krwi, przez co bardzo szybko zwiększa pobór glukozy oraz aminokwasów do mięśni. Dzięki temu leucyna uważana jest za najpotężniejszy spośród wszystkich aminokwasów. Glutamina według badań naukowych pełni rolę regulatora w procesach syntezy białka w całym organizmie. To właśnie od jej poziomu w komórkach zależy bilans azotowy oraz synteza białek mięśniowych, a co za tym idzie przyrosty masy mięśniowej. Testy wykazały, że podawanie odpowiedniej ilości glutaminy przyspiesza tempo syntezy białek, skraca czas regeneracji organizmu oraz przyspiesza zwiększanie ilości suchej masy mięśniowej. Każda przepyszna porcja BCAA PEAK maksymalnie efektywnie sprzyja i ochrania procesy wzrostu mięśni zawierając 9,7 grama BCAA i glutaminy.

Zalecany sposób spożycia: Zmieszać 1 porcję produktu (1 miarka) z 450-470 ml wody i spożywać bezpośrednio przed, podczas i/lub bezpośrednio po zakończonym treningu przed spożyciem potreningowej odżywki (Nitro-Peak lub Mass-Peak). Dodatkowe porcje mogą być spożywane w celu pokrycia zwiększonego dziennego zapotrzebowania na aminokwasy. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Wartość odżywcza

100 g

1 porcja (11 g)

2 porcje (22 g)

Wartość energetyczna [kJ/kcal]

1486/355

163/39

326/78

Białko [g]

88,2*

9,7*

19,4*

Węglowodany [g]

0*

0*

0*

Tłuszcze [g]

0*

0*

0*

L-leucyna [mg]

56364*

6200*

12400*

L-glutamina [mg]

22727*

2500*

5000*

l-izoleucyna [mg]

4545*

500*

1000*

l-walina [mg]

4545*

500*

1000*

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.