Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
BCAAgenix Load
71,99 zł za 700 g
NIEDOSTĘPNY

GWAŁTOWNA DAWKA NAJBARDZIEJ ANABOLICZNYCH AMINOKWASÓW!
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuch bocznych (BCAA), do których zalicza się L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, ze względu na swoją bezdyskusyjną skuteczność, na dobre zagościły w sportowej suplementacji zarówno zawodowców, jak i amatorów. BCAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, co jest równoznaczne temu, iż muszą być dostarczane z pożywieniem, aby zapewnić prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych w organizmie. Podstawową ich funkcją nadal pozostaje budowanie struktur białkowych, stanowiąc w nich ogromny odsetek, bo aż ok. 35-40% w tkance mięśniowej organizmu. Dodatkowo, BCAA spełniają funkcję substratu energetycznego, w stanach niedoboru podstawowego składnika, jakim jest glukoza. W takich warunkach aminokwasy rozgałęzione mogą być w wątrobie przekształcane do alaniny i w dalszej kolejności do glukozy, łącząc dzięki temu szybki szlak pozyskiwania energii z wolnym, związanym z metabolizmem kwasów tłuszczowych. Odbywa się to zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak i metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiego, wytężonego wysiłku. Pozwala to na ochronę, przed degradacją, białek mięśniowych oraz intensyfikacja przemian metabolicznych w kierunku rozkładu tłuszczu zapasowego. Niezwykle istotnym jest również, że wysokie stężenie aminokwasów rozgałęzionych w krwiobiegu powoduje zmniejszenie produkcji serotoniny w mózgu, co pozwala znacznie opóźnić i zniwelować subiektywne odczucie zmęczenia, a tym samym kontynuować wysiłek fizyczny na nieustannie wysokim poziomie. Spożywanie BCAA w trakcie przedłużających się wysiłków, zwłaszcza tych o zmiennej intensywności, nabiera, zatem ogromnego znaczenia i z tego powodu na dobre zagościło w wielu dyscyplinach sportowych,, takich jak kulturystyka, fitness czy gry zespołowe.

Składniki aktywne BCAAgenix LOAD™ przyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, poprzez poprawę bilansu azotowego ich organizmów – nasilają odbudowę (anabolizm) białek mięśniowych, ograniczając jednocześnie ich rozpad (katabolizm). Aminokwasy rozgałęzione w tym produkcie zostały użyte w ilości 5 g na porcję, w doskonałej proporcji 2:1:1. W celu maksymalizacji antykatabolicznego działania preparatu, dodatkowo wzbogacono każdą jego porcję w 500 mg farmaceutycznej tauryny i aż 2,75 g L-glutaminy. Witamina B6 w ilości, niemalże, 150% zalecanego dziennego spożycia poprawia przemiany tych składników, również działając anabolicznie. Optymalny stopień mikronizacji składników aktywnych BCAAgenix LOAD™ pozwala na szybkie przyswojenie tych cennych substancji aktywnych ze światła przewodu pokarmowego do krwiobiegu. Dodatkowo proces ten został wzmocniony dodatkiem unikalnej, innowacyjnej kompozycji (AstraGin™) wyciągów z żeń-szenia (Panax notoginseng) i traganka błoniastego (Astragalus membrenaceus).Producent tej skutecznej mieszaniny naturalnych ekstraktów roślinnych niezbicie dowodzi, iż jej składniki aktywne zwiększają absorpcję aminokwasów, witamin i glukozy o, odpowiednio, 62, 50 i 57%. Podnoszą wrażliwość komórek na insulinę o 38%, przez co o 19% efektywniej absorbowany jest cukier z krwi, a skuteczność wytwarzania ATP wzrasta o 18%. Wszystko to powoduje, iż odnowa zasobów glikogenu, w ciągu 24 godzin po intensywnym wysiłku, jest większa aż o 60%. Aby zapewnić odpowiednią podaż glukozy w okresie potreningowym, wzmocniono skład BCAAgenix LOAD™ optymalną ilości dekstrozy, która wykorzystując inny mechanizm działania, korzystnie wpływa na poziom i aktywność insuliny w krwiobiegu. Dzięki zastosowanym składnikom BCAAgenix LOAD™ aminokwasy ze światła przewodu pokarmowego są bardzo wydajnie absorbowane do będących w stanie katabolizmu komórek mięśniowych.

Skład:
Zawartość:w jednej porcji (20g)w 100 g
Wartość energetyczna36,4 kcal / 152,1 kJ181,8 kcal / 758 kJ
Białko0g0g
Węglowodany9g45g
W tym cukier9g45g
Tłuszcz<0,1g<0,2g
W tym nasycone kwasy tł.0g0g
Błonnik pokarmowy0g0g
Sód0g<0,1g
Aminokwasy rozgałęzione BCAA5g25g
L-leucyna2,5g12,5g
L-walina1,25g6,25g
L-izoleucyna1,25g6,25g
L-glutamina2,75g13,75 g
Tauryna500mg2,5g
Witamina B62mg10mg
AstraGin™1,5mg7,5mg

Składniki: 45% dekstroza, 25% aminokwasy BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, L-leucyna etyl ester HCl, L-izoleucyna etyl ester HCl), 13,7% L-glutamina, tauryna; witamina B6, AstraGin™ (opatentowana mieszanina ekstraktów: Astragalus membranaceus, Panax notoginseng)

BCAAgenix LOAD™ preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, sportowców wyczynowych oraz tych ćwiczących rekreacyjnie, jako środek ułatwiający rozwój zdolności wysiłkowych i beztłuszczowej masy ciała. BCAAgenix LOAD™ doskonale się sprawdzi we wszelkich dyscyplinach siłowych, szybkościowo - siłowych i wytrzymałościowo - siłowych.

Kiedy stosować? Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych, w stresie, w drugiej połowie życia (po 40 - stce) oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających).

Dawkowanie:
1 porcja (20 g proszku – 45 jednostek = 1,5 miarki lub 3 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1-2 razy dziennie – przed posiłkiem lub treningiem oraz po treningu lub przed snem. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Dopuszczalne wytworzenie się osadu nie wpływające na jakość produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.