Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
CarboMax Energy Power
18,99 zł za 1000 g
NIEDOSTĘPNY
CARBO ENERGY POWER jest węglowodanowym koncentratem w proszku wzbogaconym witaminami i minerałami przeznaczonym zarówno dla osób uprawiających sport amatorsko jak i dla wyczynowych sportowców.

CARBO ENERGY POWER zapewnia systematyczne dostarczanie energii podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Glukoza wchłania się bardzo szybko i dostarcza energii bezpośrednio po spożyciu preparatu. Maltodekstryny dostarczają energię sukcesywnie w dalszej fazie wysiłku.

Preparat CARBO ENERGY POWER stanowi niezawodne szybko i trwale działające źródło energii, utrzymuje stały poziom cukru we krwi.

Stosowanie CARBO ENERGY POWER niweluje poczucie znużenia i wyczerpania wysiłkiem fizycznym dzięki czemu pomaga przezwyciężyć kryzysy podczas intensywnego treningu.

Carbo Energy Power:
- niezawodne i trwale działające Ąź energii
- dostępny w wielu oryginalnych smakach (truskawka, cytryna, miętowo-tropikalny, mietowo-jabłkowy, czarna porzeczka, pomarańcz, kiwi)

Wartość odżywcza 1 porcja - 30g

Wartość energetyczna jednej porcji: 450,2 kJ /107,7 kcal
100g / 1 porcja (w gramach)
Białko - max 0,15 / max 0,05
Tłuszcz - 0,0 / 0,0
Węglowodany - 93,5 / 28,1
w tym:
Monosacharydy - 1,85 / 0,56
Disacharydy - 6,53 / 1,96
Polisacharydy - 85,12 / 25,54
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.