Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Carnotrix
59,00 zł za 90 tab
NIEDOSTĘPNY
CARNOTRIX to zaawansowany preparat przedtreningowy, zawierający prekursory produkcji karnozyny i tlenku azotu w organizmie. Intensywny trening prowadzi do znacznego zakwaszenia, które nasila katabolizm włókien mięśniowych oraz powoduje gwałtowny spadek wydolności organizmu. CARNOTRIX ogranicza ten proces, zwiększa odżywienie i dotlenienie mięśni oraz aktywuje enzymy odpowiedzialne za ich skurcze. Preparat wpływa na wzrost siły i wytrzymałości oraz redukcję zakwaszenia mięśni, co pozwala ćwiczyć dłużej i intensywniej bez objawów zmęczenia.

Charakterystyka:
- natychmiastowa redukcja zakwaszenia mięśni
- dłuższe i bardziej efektywne treningi
- piorunująca moc Beta Alaniny i NO-boosterów
Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia to 4–6 tabletek 60 min. przed treningiem. Preparat popić ok. 300 ml wody.

Skład:
Zawartość opakowania:6 tabletek4 tabletki
Anabolic Beta Matrix:
Beta-Alanina3900mg2600mg
L-Histydyna150mg100mg
Vaso Pump Matrix:
Jabłczan Cytruliny1500mg1000mg
Jabłczan L-argininy1500mg1000mg
Monostearynian Glicerolu300mg200mg
Składniki dodatkowe: skrobia modyfikowana, celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryny - substancje wypełniające; kroskarmeloza sodowa, poliwynylopolipyrolidon - nośniki; stearynian magnezu, dwutlenek krzemu - substancje przeciwzbrylające; dwutlenek tytanu, indygotyna, żółcień pomarańczowa FCF, czerwień allura, tartrazyna - barwniki.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.