Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Creatine Monohydrate
55,00 zł za 300 tab
NIEDOSTĘPNY

Creatine Monohydrate powstaje w organizmie człowieka z argininy, glicyny i metioniny i odgrywa istotną rolę w metabolizmie energetycznym.

Doustne przyjmowanie monohydratu kreatyny wpływa na wzrost resyntezy ATP (trifosforan adenozyny) z ADP (difosforan adenozyny) w czasie pracy mięśni. ATP jest cząsteczką spalaną przez komórkę mięśniową podczas ćwiczeń. W procesie uwalniania energii z cząsteczki ATP odłącza się fosforan i powstaje ADP.

Kreatyna w połączeniu z cząsteczką fosforanu tworzy fosfokreatynę, która dostarcza fosforanu do cząsteczki ADP, ponownie przekształcając ją w ATP. Tak zresyntezowane ATP jest znów gotowe do wykorzystania energetycznego. Ponieważ organizm jest w stanie przechować tylko przez 8-12 sekund ATP, jest bardzo ważne aby podnieść poziom kreatyny i maksymalizować przemianę fosforanową ATP-ADP. W konsekwencji wzmaga się intensywność pracy mięśni, wzrasta witalność i wytrzymałość, a zmniejsza się zmęczenie. Powiększa również zdolność zatrzymywania wody w komórkach mięśniowych (do 75%) co oznacza większe mięśnie i ich możliwości. U niektórych zaobserwowano wzrost 5-7kg w ciągu dwóch tygodni przyjmowania monohydratu kreatyny.

Korzyści Aminostar Creatine Monohydrate:

. zawiera najlepszy MicroXpure monohydrat kreatyny

. nie powoduje rozstroju żołądka i wzdęć

. szybko powiększa rozmiar i siłę mięśni

. szybkie źródło energii w komórkach mięśniowych

. zwiększa siłę

. zamienia tłuszcz w energię

. przyspiesza regenerację

Przeznaczenie Aminostar Creatine Monohydrate:

. zalecany dla mężczyzn i kobiet

. dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych

. nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych/karmiących oraz dzieci

Składniki: 100%-owy ultra-drobny MicroXpure monohydrat kreatyny. Nie zawiera cukru, skrobi, soli, konserwantów i laktozy.

Dawkowanie:

. Faza nasycania – 5g cztery razy dziennie przez pierwsze 5 dni.

. Faza podtrzymująca – 5g 2-3 razy dziennie przez 8 tygodni.

Wymieszaj jedną kopiastą łyżeczkę (5g) w 200ml wody lub soku. Wypij natychmiast. Aby zwiększyć rezultaty, należy pić 8-10 (200ml) szklanek wody dziennie. Cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy w przyjmowaniu monohydratu kreatyny.

Powiększaj masę mięśniową oraz zwielokrotnij swoją siłę z Aminostar® Creatine Monohydrate

Wartości odżywcze:

Porcja: 5g – 5 tabletek

W 100g produktu:

Wartość energetyczna: 0 kcal/0kJ

Monohydrat kreatyny 100g

Składniki: 100%-owy ultra-drobny MicroXpure monohydrat kreatyny, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu

Dawkowanie:

. Faza nasycania – 5 tabletek cztery razy dziennie przez pierwsze 5 dni.

. Faza podtrzymująca – 5 tabletek 2-3 razy dziennie przez 8 tygodni.

Cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy w przyjmowaniu monohydratu kreatyny.

Smaki: bezsmakowe (kratyna jest bezwonnym i bezsmakowym proszkiem)

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.