Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Detonator
110,00 zł za 834g
NIEDOSTĘPNY
Xtreme Detonator to najnowszy matrix potreningowy, którego zadaniem jest maksymalna stymulacja procesów anabolicznych zachodzących po intensywnych sesjach treningowych. W okresie bezpośrednio po zakończeniu wysiłku fizycznego przez następne kilka godzin następuje tzw. „ okno anaboliczne”, podczas którego procesy stymulacji syntezy białek następują najbardziej efektywnie. Jedynym warunkiem, aby rzeczywiście mogły one zachodzić, jest uzupełnienie strat i dostarczenie najważniejszych substancji fizjologicznie czynnych, które skutecznie wspomagają i stymulują anabolizm tkanki mięśniowej.

Xtreme Detonator dostarcza efektywną dawkę kompletnego matrix kreatynowego Anabolic Creatine Matrix zawierającego aż 6 różnych form kreatyny (monohydrat, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, glukonian, chlorowodorek, jabłczan), dzięki czemu następuje szybkie, a zarazem równomierne uzupełnianie mięśniowych zapasów fosfokreatyny, które zostały wykorzystane podczas intensywnej sesji treningowej. Zastosowanie różnych form kreatyny zwiększa odporność Anabolic Creatine Matrix na działanie kwasu solnego, dzięki czemu cała dostarczana kreatyna jest absorbowana z jelit do krwiobiegu. Dzięki temu maksymalnie szybko uzupełniane są zasoby jednego z najważniejszych związków energetycznych, jakim jest fosfokreatyna. Uzupełnienie zasobów fosfokreatyny nie tylko zwiększa zapasy energetyczne, ale zwiększa również możliwości buforujące tkanki mięśniowej, dzięki czemu kolejne sesje treningowe będą mogły odbywać się na jeszcze wyższym poziomie intensywności.

Ponadto dostarczane wraz z Anabolic Creatine Matrix jabłczan i alfa-ketoglutaran wraz z cytruliną i alfa-ketoglutaranem argininy zawartymi w kompleksie Xtreme Intrasulin bardzo skutecznie wspomagają przebieg procesów energetycznych komórki (cykl Krebsa). Dzięki ich działaniu wytwarzana jest optymalna ilość energii niezbędnej do prawidłowego przebiegu regeneracji komórek mięśniowych.

Każda porcja Xtreme Detonator poprzez działanie Anabolic Creatine Matrix oraz Xtreme Intrasulin bardzo skutecznie stymuluje wzrost objętości komórek i syntezę białek mięśniowych poprzez aktywację komórek satelitarnych, które zwiększają produkcję białek wewnątrzkomórkowych zwiększając masę i siłę mięśniową. Dzięki temu Xtreme Detonator jest idealnym matrix poteningowym, które w wydatny sposób przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej bez zbędnych przyrostów tkanki tłuszczowej.

Maksymalnie efektywne regeneracja z Xtreme Detonator wynika również z obecności w Xtreme Intrasulin kluczowych dla procesu odnowy związków o bardzo silnym działaniu antyoksydacyjnym, jak również substancji aktywnych zwiększających transport składników odżywczych do wszystkich włókien mięśniowych. Xtreme Detonator błyskawicznie degraduje wolne rodniki powstałe podczas wykonywanej ekstremalnie ciężkiej pracy mięśni oraz zapewnia, iż najważniejsze składniki odżywcze dotrą do każdej komórki mięśniowej gwarantując optymalną regenerację mięśni.

- Najlepszy i najsilniejszy uniwersalny stak kreatynowy
- Wywołuje hipertrofie mięśni (wzrost mięśni)
- Szybsza regeneracja po treningu

Wartości odżywcze mogą się różnić od siebie ze względu na smaki.

POZOSTAŁE SKŁADNIKI:
maltodekstryna, aromat, substancja słodząca (sukraloza), barwnik (E129).

Dawkowanie


W dni treningowe: Porcja rano na czczo i porcja po treningu.
W dni nietreningowe: Porcja rano na czczo i porcja przed snem.
SKŁADNIKI AKTYWNEXtreme Detonator
Porcja10,5g
Ilość porcji w opakowaniu80
Opakowanie850 g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna7kcal
Węglowodany1,7g
Białko0g
Tłuszcze0g
Witamina C (jako kwas l-askorbinowy)80mg
Witamina E (jako tokoferole)10mg
Cynk (jako tlenek cynku)10mg
Magnez (jako tlenek magnezu) 60mg
Anabolic Creatine Matrix:5000MG
Monohydrat kreatyny1000mg
Ester etylowy kreatyny1000mg
Kreatyna AKG1000mg
Kretyna HCI1000mg
Jabłczan kreatyny1000mg
Alfa-ketoglutaran argininy1500mg
Tauryna500mg
Beta-alanina1000mg
Jabłczan cytruliny1500mg
Kwas alfa-liponowy200mg
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.