Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
HMB
29,00 zł za 100 kaps
NIEDOSTĘPNY

HMB to najskuteczniejszy naturalny suplement, który ma właściwości zapobiegające katabolizmowi (załamanie wzrostu mięśni), zwiększa rozmiar mięśni, ich siłę i redukuje podskórny tłuszcz. To czyni HMB jednym z najbardziej skutecznych suplementów kulturystycznych na rynku.

HMB (beta-hydroksy-beta-metylomaślan) jest metabolitem aminokwasu leucyny. HMB znajduje się w niewielkich ilościach w wysokobiałkowym pożywieniu, takim jak ryby czy mleko. W zależności od przyjmowania wszystkich białek i leucyny, produkcja HMB w organizmie wynosi średnio 1g/dzień. HMB jest aktywną postacią leucyny – aminokwas, który odgrywa rolę w regulacji metabolizmu białkowego. Jeśli przyjmujesz HMB jako suplement będziesz w stanie zredukować stan załamania wzrostu mięśni podczas intensywnych ćwiczeń i powiększyć samą masę mięśniową

Korzyści Aminostar® HMB:

. zwiększa masę i siłę mięśniową

. zapobiega katabolizmowi (załamanie wzrostu mięśni)

. wspomaga spalanie tłuszczu

. przyspiesza regenerację

Przeznaczenie Aminostar® HMB:

. dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych

. zalecany dla osób o niskiej aktywności fizycznej

. nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych/karmiących oraz dzieci

Składniki: HMB (beta-hydroksy-beta-metylomaślan) 500mg w żelatynowej kapsułce.

Dawkowanie: Podstawowa dawka dzienna to 2-4 kapsułki przyjmowane między posiłkami.


Wartości odżywcze:
Porcja: 2 kapsułki
w 1 dawce:w 100g produktu:
Wartość energetyczna:4 kcal/ 17 kJ400 kcal/ 1700 kJ
Białko (w postaci wolnych aminokwasów)1 g100 g
Węglowodany0 g0 g
Tłuszcz

0 g

0 g
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.