Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Kre-Alkalyn 1500
55,00 zł za 90 kaps
NIEDOSTĘPNY

Kre-Alkalyn to jedyny na świecie produkt z poprawionym pH - ponad 12, który nie przekształca kreatyny w postać płynną, ponieważ jego cząsteczki syntezują z czynnikami buforującymi wykorzystywanymi w opatentowanym procesie technologicznym. W wyniku tego pozostaje ona całkowicie niezmienna i dociera do komórek mięśni z całą potencją. Jest to najlepsza kreatyna na rynku. Monohydrat kreatyny powstaje w organizmie człowieka z argininy, glicyny i metioniny, i odgrywa istotną rolę w metabolizmie energetycznym. Doustne przyjmowanie monohydratu kreatyny wpływa na wzrost resyntezy ATP (trifosforan adenozyny) z ADP (difosforan adenozyny) w czasie pracy mięśni. ATP jest cząsteczką spalaną przez komórkę mięśniową podczas ćwiczeń. W procesie uwalniania energii z cząsteczki ATP odłącza się fosforan i powstaje ADP.

Kreatyna w połączeniu z cząsteczką fosforanu tworzy fosfokreatynę, która dostarcza fosforanu do cząsteczki ADP ponownie przekształcając ją w ATP. Tak zresyntezowane ATP jest znów gotowe do wykorzystania energetycznego. Ponieważ organizm jest w stanie przechować tylko przez 8-12 sekund ATP jest bardzo ważne, aby podnieść poziom kreatyny i maksymalizować przemianę fosforanową ATP-ADP. W konsekwencji wzmaga się intensywność pracy mięśni, wzrasta witalność i wytrzymałość, a zmniejsza się zmęczenie. Wzrasta również zdolność zatrzymywania wody w komórkach mięśniowych ( do 75%) co oznacza większe mięśnie i ich możliwości. U niektórych zaobserwowano wzrost 5-7kg w ciągu dwóch tygodni przyjmowania monohydratu kreatyny.

Zalety Aminostar Kre-Alkalyn:

. wszystkie zalety kreatyny bez efektów ubocznych

. natychmiastowe wyniki

. doskonałe wyniki już po użyciu tylko 1-3g/dzień

. maksymalna wydolność

. przyspiesza regenerację

Przeznaczenie Aminostar Kre-Alkalyn:

. dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych

. dla osób mniej aktywnych

. nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych/karmiących oraz dzieci

Dawkowanie: Zwykła dawka dzienna to 2-4 kapsułek. Popić dużą ilością wody.

Składniki: 100% Kre-Alkalyn, stearynian magnezu, mikrokrystaliczna celuloza, kapsułki żelatynowe.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.