Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Nano Vapor Hardcore Pro Series
125,00 zł za 150 tab
NIEDOSTĘPNY

Suplement przyspieszający regenerację po treningu

Zwiększa siłę i masę mięśniową

Przyspiesza regenerację po treningu

Uzupełnia dietę w niezbędne makroelementy

Podnosi poziom energii

Zapewnia intensywną i długotrwałą pompę

Najbardziej zaawansowany suplement tego typu na rynku

NanoVAPOR  to jedyny w swoim rodzaju suplement przed treningowym, który uzupełnia dietę we wszystkie niezbędne składniki, które są potrzebne, by mięśnie miały odpowiednie środowisko do wzrostu. Na rynku można kupić niezliczoną ilość różnych suplementów budujących masę mięśniową, jednak większość z nich jest zbliżona do siebie składem. Większość zawiera albo TYLKO kreatynę, albo TYLKO aminokwasy,  sporo jest również takich, które łączą w grupy różne składniki – na przykład różne postacie kreatyny z jej transporterami.
Suplementy tego typu cieszą się dużą popularnością wynikającą z ich skuteczności. Jednakże, nadszedł czas na coś nowego, nadszedł czas na suplement, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze i najskuteczniejsze czynniki wzrostu występujące obecnie w suplementach dla sportowców. Nadszedł czas na nanoVAPOR.
Wystarczy krótki rzut okiem na skład nanoVAPOR i wszystko staje się jasne – jest to pierwszy na rynku suplement, który łączy w sobie tak wiele różnych i skutecznych zarazem składników. 6 postaci kreatyny, która zwiększa poziom energii i buduję masę mięśniową,  składniki ułatwiające i poprawiające jej transport i wchłanianie, elektrolity, 4 różne postacie argininy i 2 cytruliny poprawiające transport tlenu i składników odżywczych do komórek, różne postacie aminokwasów rozgałęzionych, które zapobiegają rozpadowi mięśni w czasie wysiłku, środki zwiększające poziom energii i koncentracji, przyspieszające metabolizm, inicjujące tworzenie nowych białek… a to jeszcze nie wszystko, jest tego o wiele więcej!
Można śmiało powiedzieć, że nanoVAPOR to jeden z najbardziej kompleksowych i zaawansowanych suplementów dla sportowców na rynku, mający w składzie najskuteczniejsze i najlepiej wchłaniane składniki, dzięki czemu przynosi szybkie rezultaty w postaci wzrostu masy i siły mięśni, lepszej regeneracji, lepszej wydolności i wzrostu poziomu energii na treningu.


Zalecane dawkowanie


Weź jedną pełną porcję (6 tabletek) na 30-45 minut przed treningiem. Nie przekraczaj dawki 6 tabletek na dobę. Ze względu na siłę naNO Vapor Hardcore Pro Series zacznij od 3 tabletek na 30-45 minut przed treningiem. Gdy już poznasz nieco siłę naNO Vapor Hardcore Pro Series, zacznij stosować pełną porcję. Pij minimum 10 szklanek wody dziennie. Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę i stosuj się do zawartych w niej instrukcji.

Wartości odżywcze


SKŁADNIKI AKTYWNENaNO Vapor Hardcore Pro Series
Porcja6tab.
Ilość porcji w opakowaniu25
Opakowanie150tab.
Zawartość jednej porcji zaw:
Witamina C100 mg
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny)6 mg
Witamina B12 (jako cyjanokobalamina)18 mcg
Zastrzeżona mieszanka naNO Vapor Hardcore Pro Series5048 mg
Vasoprime
L-arginina
Chlorowodorek L-argininy
Alfa ketoglutaran L-argininy
Pyroglutamat L-argininy
Chlorowodorek betainy
Alfa ketoglutaran
Kwas trans-ferulowy
Kwercetyna
Infernogen
Kofeina odwodniona (ekwiwalent 300 mg kofeiny (1,3,7-trójmetylksantyna))
Winian L-karnityny
Anaphex
KwasL-glutaminowy
L-leucyna
L-izoleucyna
L-walina
L-alanina
L-glutamina
Intervol
Glicyna
Tauryna
Inozyna odwodniona
Monohydrat alfa ketoglutaranu L-ornityny
NeuroAMP
L-tyrozyna
Dwuwinian choliny
Inozytol
MyoGF
L-fenyloalanina
L-histydyna
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.