Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Z DNIA 05.11.2012r.

DZIAŁ I

Postanowienia ogólne

§1

Centrum Odżywek i Suplementów MRB  działający pod adresem www.odzywkimrb.pl prowadzony jest przez MRB Robert Taubic  z siedzibą w Świętochłowicach, ul. Chopina 16/1. NIP: 627-252-29-39 Regon: 243077684

§2 1. W regulaminie przedstawione są wszystkie zasady składania zamówień, sprzedaży produktów, realizacji i wysyłki zamówień oraz reklamacji poprzez sklep internetowy Centrum Odżywek i Suplementów MRB.
 2. Składając zamówienie w naszym sklepie akceptujesz warunki regulaminu.
 3. Umowa sprzedaży produktów zawierana jest zgodnie z polskim prawem i w języku polskim.
 4. Wszystkie oferowane produkty na naszym sklepie są oryginalne i fabrycznie nowe. Wszystkie posiadają licencję producenta.
 5. Chwilą wykonania zawartej umowy sprzedaży, przez sklep internetowy, jest dzień
  w którym przesyłka zostaje odebrana przez firmę kurierską lub inną firmę spedycyjną z siedziby naszej firmy.

§3 1. Centrum Odżywek i Suplementów MRB zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Każdy zarejestrowany użytkownik na naszej stronie ma możliwość do wglądu, usunięcia oraz edycji swoich danych. Dane osobowe wykorzystywane są tylko do obsługi handlowej Klienta i nie będą udostępniane innym podmiotom. Prosimy o nie udostępnianie haseł dostępu do swoich kont postronnym osobom.
  W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o natychmiastowy kontakt.

DZIAŁ II

Charakterystyka oferty

§4 1. Centrum Odżywek i Suplementów MRB oferuje wyłącznie fabrycznie nowe, pochodzące z legalnych źródeł produkty, objęte gwarancją producentów.
 2. Wszystkie ceny widoczne na stronach serwisu są cenami brutto (zawierają podatek VAT w wysokości wyszczególnionej widocznej na karcie Potwierdzanie Zamówienia) wyrażonymi w złotych polskich.
 3. Promocje i rabaty okolicznościowe udzielane przez Centrum Odżywek i Suplementów MRB nie są powiązane z polityką marketingową producentów oferowanych produktów, chyba, że jest to opisane za pomocą emitowanych na stronach internetowych sklepu informacji.
 4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 5. W przypadku produktów kupionych w promocjach nie uwzględnia się dalszych obniżek oraz rabatów. Rabaty uwzględniamy wyłącznie w przypadku zakupu towarów nie objętych promocjami. Jeżeli w zamówieniu znajdują się zarówno towary kupione w promocji jak i po normalnej cenie, rabat nakładany jest na produkty nie objęte promocją.

DZIAŁ III

Składanie i realizacja zamówienia

ROZDZIAŁ I

Składanie zamówienia

§5 1. Zamówienia można składać poprzez stronę internetowa - zakup (koszyk), telefonicznie pod numerem 669241804 lub za pośrednictwem poczty e-mail pisząc na adres sklep@odzywkimrb.pl.
 2. Składanie zamówienia możliwe jest bez rejestracji.
 3. Zakupu w naszym sklepie może dokonać każdy. (osoby fizyczne, osoby prawne, firmy).
 4. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia danych Klienta bez podania przyczyn, jeżeli uznamy, że z jakiegoś powodu są nieprawidłowe.
 5. Od momentu złożenia zamówienia ceny zamówionych produktów nie ulegają zmianom. Centrum Odżywek i Suplementów MRB zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, zmian cen produktów oraz pozostałych materiałów znajdujących się na stronie bez podania przyczyn.
  W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów po złożeniu zamówienia, Centrum Odżywek i Suplementów MRB zobowiązuje się do poinformowania o tym Klienta.
  W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
 6. Klient ma możliwość wyboru smaku odżywki/towaru wyłącznie podając taką informację w komentarzu. www.odzywkimrb.pl zastrzega, iż w przypadku braku towaru
  o określonym smaku zamówienie zostanie zrealizowane z innym smakiem lub anulowane zgodnie z życzeniem Klienta.  Informacja jednak ma być jasna co do postępowania w przypadku braku danego smaku (anulacja, realizacja lub kontakt telefoniczny/mailowy). Wysłanie odżywki o innym smaku w przypadku braku kontaktu ze strony klienta nie upoważnia go w żaden sposób do późniejszej reklamacji towaru. Centrum Odżywek i Suplementów MRB oferuje w takim przypadku wymianę towaru lub zwrot wpłaconej kwoty po potrąceniu wszystkich kosztów związanych z wysyłką.

ROZDZIAŁ II

Realizacja zamówienia

§6 1. Termin realizacji zamówienia (do wysłania paczki) wynosi od 1 do 21 dni roboczych od przesłania przez Klienta formularza zgłoszenia i zależy on przede wszystkim od tego, czy zamówiony towar jest aktualnie w magazynie oraz czy jest dostępny
  u dostawców. Zazwyczaj czas ten wynosi około 2-3 dni robocze a w przypadku braku towaru może potrwać kilka lub kilkanaście dni dłużej. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu,
  w którym zamówienie zostało złożone. Polskie prawo jednoznacznie określa termin realizacji zamówień składanych drogą elektroniczną, wynosi on około 30 dni od daty złożenia zamówienia.
 2. Paczkę wysyłamy przesyłką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy BestPOST. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską lub firmę BestPOST (w zależności od wybranego sposobu dostawy).
 3. Istnieje możliwość, że z przyczyn od nas niezależnych (aktualny brak w magazynie lub u dostawców) czas realizacji ulega przedłużeniu. W przypadku braku towaru, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 4. Zamówiony towar zostanie przesłany w sposób, który został wybrany przez Klienta. Zamówione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień, przez telefon lub wskazany w e-mailu. Centrum Odżywek i Suplementów MRB pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, którą podano na stronie Płatności Wysyłka Centrum Odżywek i Suplementów MRB może
  w ramach promocji zawiesić pobieranie zryczałtowanej opłaty, umieszczając stosowną informację na stronie. Koszt przesyłki jest obliczany i podawany na bieżąco podczas kompletowania zamówienia.
 5. Centrum Odżywek i Suplementów MRB nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez pocztę oraz firmy kurierskie. Centrum Odżywek i Suplementów MRB odpowiada za towar do momentu dostarczenia go do przewoźnika. Dowodem na dostarczenie towaru do przewoźnika a jednocześnie dowodem dopełnienia umowy kupna sprzedaży zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego są pokwitowania wystawione przez przewoźników.
 6. Kupujący zobowiązany jest do podania wszystkich wymaganych przez sklep danych kontaktowych. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego, komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia. Centrum Odżywek
  i Suplementów MRB zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyn.
 7. Klienci, którzy prawidłowo podali adres e-mail są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką na poczcie przy odbiorze przesyłki lub przelewem (w formie przedpłaty) na nasze konto bankowe.

DZIAŁ IV

Obsługa posprzedażowa – reklamacje, zwroty, rezygnacja z zakupu

§7 1. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane (paczka nie została wysłana) istnieje możliwość zrezygnowania z złożonego wcześniej zamówienia. Należy wtedy przysłać do sklepu e-mail, z informacją o rezygnacji z zamówienia. W przypadku złożenia zamówienia i nieodebrania przesyłki nabywca zobowiązuje się pokryć podwójne koszty wysyłki (wysyłka + zwrot) w wysokości 32zł (16zł x 2). Opłata ta wynika z opłat firmy BestPOST - ze sklepu do klienta oraz od klienta do sklepu (tzw. zwrot). Okres zwrotu kosztów wysyłki wynosi 14 dni od otrzymania paczki przez nasz sklep. Jeżeli po 14 dniach nie otrzymamy zwrotu sprawa jest kierowana na drogą sądową. Wyjątkiem są sytuacje opóźnień w wysyłce leżące po stronie sklepu - zgodnie z regulaminem - dłuższe niż okres 21 dni od daty zamówienia. Przesyłka zostaje zwrócona do sklepu po jednej nieudanej próbie doręczenia. W przypadku umówienia z kurierem późniejszego terminu doręczenia (tj. magazynowania przesyłki w siedzibie firmy BestPOST) termin ten nie może przekroczyć 1 dnia roboczego. W przypadku umówienia dłuższego terminu przesyłka również zostanie zwrócona do sklepu MRB.
 2. Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy) w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony (jest
  w oryginalnym opakowaniu, nie był otwierany, rozpieczętowany, wypróbowywany, nie jest uszkodzony itp.). Koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi. Klient odsyła towar na swój koszt. Pieniądze zwracamy wyłącznie przelewem bankowym (dlatego prosimy podać dokładny numer konta).
  Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem".
 3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz
  z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Uszkodzone produkty wraz ze spisanym protokołem należy odesłać do nas. W przypadku gdy klient odbiera od kuriera lub listonosza uszkodzoną przesyłkę bez protokołu zawsze robi to na własne ryzyko. Centrum Odżywek i Suplementów MRB nie uwzględnia reklamacji dotyczących uszkodzonych paczek bez protokołu reklamacyjnego i gwarantuje że paczki które opuszczają siedzibę sklepu są kompletne i nienaruszone. Jednocześnie informujemy że przyjęcie uszkodzonej paczki bez spisania protokołu reklamacyjnego uniemożliwia jej reklamację w przypadku braków lub uszkodzeń zawartości. Polecamy każdemu
  z klientów w takim przypadku odmowę przyjęcia przesyłki z powodu jej uszkodzenia.
 4. Reklamacje dotyczące wad technicznych lub jakościowych rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy,
  a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu lub wycofania z rynku), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 5. W przypadku pomyłki z naszej strony istnieje możliwość wymiany produktu. Produkt nie może być rozpieczętowany. Przesyłkę należy nadać w swoim zakresie na adres sklepu. Jeśli wina jest po stronie sklepu - sklep zobowiązuje się pokryć wysyłkę po otrzymaniu przesyłki, przelewem na konto lub innym rozliczeniu ustalonym przez strony.

DZIAŁ V

Postanowienia końcowe

§8 1. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane na stronie opisy produktów nie zawierają braków lub błędów. Opisy produktów na naszej stronie są informacjami podanymi przez ich producentów. Centrum Odżywek i Suplementów MRB nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub aktualność tych informacji, oraz nie ponosi odpowiedzialności za używanie produktów w sposób niewłaściwy lub niezgodny z ich przeznaczeniem. Otrzymany produkt może nieznacznie różnić się wyglądem od produktu na zdjęciu - wynika to z faktu częstych zmian wzorów opakowań. Ponieważ ew. błędne opisy lub zdjęcia nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji
  o zakupie.
 2. Podstawowa oferta ważna jest tylko na terenie Polski. Sprawdź jak wygląda realizacja zamówienia zagranicznego w zakładce Płatności Wysyłka.
 3. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z funkcjonowaniem oraz zawartością oferty Centrum Odżywek i Suplementów MRB, prosimy o kontakt.
 4. Wszelkie spory wynikające z umów zawieranych pomiędzy Centrum Odżywek
  i Suplementów MRB a Kupującym, lub w związku z nimi, będą przedmiotem mediacji. Gdyby mediacja nie doprowadziła do zawarcia ugody, spór zostanie ostatecznie rozstrzygnięty przed sądem właściwym. Natomiast poprzez sąd właściwy należy rozumieć sąd, w którego okręgu pozwany ma miejsce zamieszkania, sąd w którego okręgu znajduje się siedziba Centrum Odżywek i Suplementów MRB lub sąd miejsca wykonania umowy. Wybór zależy od powoda i charakteru roszczenia.
 5. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r. poz. 1176 z późn. zm) i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 z 2000 r. poz. 271 z późn. zm).
 6. Wszystkie nazwy towarów oferowanych do sprzedaży przez Centrum Odżywek
  i Suplementów MRB są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być chronione
  i zastrzeżone na podstawie przepisów Ustawy Prawo własności przemysłowej (Dz. U. Nr 119 z 2003 r. poz. 1117).
 7. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 01 października 2012.
 8. Centrum Odżywek i Suplementów MRB zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany niniejszych Warunków i Zasad sprzedaży obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.odzywkimrb.pl. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia niniejszego regulaminu będą realizowane na podstawie dotychczasowych zasad.
 9. Zamieszczone na stronie materiały nie mają charakteru instruktażowego. Redakcja oraz właściciel domeny nie ponoszą odpowiedzialności za ich błędną interpretację oraz ewentualne szkody wynikłe z ich treści. Wszystkie marki oraz loga i znaki towarowe umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o "o prawie autorskim i prawach pokrewnych". Kopiowanie autorskich rozwiązań sklepu
  i wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów oraz informacji z naszych stron bez pisemnego zezwolenia - zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.