Pragniesz osiągnąć sukces i przemienić marzenia w rzeczywistość? Z nami osiągniesz wymarzoną sylwetkę
Nie musisz się logować! Darmowa wysyłka przy większym zamówieniu!
Rabaty i gratisy dla stałych klientów! Darmowa dostawa na terenie Świętochłowic!
Whey Protein Action 85%
80,00 zł za 1200 g
NIEDOSTĘPNY

Whey Protein Actions 85 to najlepszy skoncentrowany suplement białkowy przeznaczony dla wyczynowych kulturystów, sportowców i wszystkich podnoszących ciężary w celu rozbudowania i wzmocnienia masy mięśniowej. Produkt ten zawiera bardzo wysoki procent mikro- i ultrafiltrowanego białka serwatkowego, co zapewnia doskonałą czystość, lekkostrawność, kremowy smak oraz szybki wzrost mięśni. Jest to jeden z najskuteczniejszych koncentratów białka serwatkowego, którego receptura zawiera ponad 85% protein. Aminostar® Whey Protein Actions 85 zawiera ponad 17g najważniejszego aminokwasu L-glutaminy, niezbędnego dla mięśni podczas ćwiczeń. Zawiera również szerokie spektrum egzo- i endogennych aminokwasów, które pomagają zapobiegać katabolizmowi (załamanie wzrostu mięśni) oraz zapewniają stabilny anabolizm (wzrost mięśni). Aminostar Whey Protein Actions 85 zapewni Państwa mięśniom natychmiastową energię niezbędną do intensywnego treningu ze sztangami, przyspieszy regenerację po wysiłku fizycznym oraz zapewni długotrwały proces syntezy (anabolizm) dzięki zawartości mieszaniny wysokiej jakości szybko i wolno wchłanianych białek.

DOSKONAŁA WARTOŚĆ –BARDZO SKUTECZNE BIAŁKO SERWATKOWE

Porównaj wartość Aminostar Whey Protein ACTIONS85 z innymi produktami:

. 10 doskonałych smaków do wyboru

. zawiera 42,5g czystego białka serwatkowego w jednej porcji

. zawiera ponad 17g L-glutaminy (100g)

. doskonała rozpuszczalność w wodzie lub niskokalorycznym mleku oraz wspaniały kremowy smak

. lekkostrawny, nie powoduje niestrawności i wzdęć

. do 46 porcji z jednego opakowania

Przeznaczenie Aminostar® Whey Protein ACTIONS85:

. dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych

. dla osób mało aktywnych jako suplement diety

. nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych/karmiących oraz dzieci

Dlaczego właśnie Aminostar® Whey Protein ACTIONS85 a nie inne produkty białkowe:

. szybki przyrost mięśni oraz wzrost ich siły

. zawiera specjalną mieszaninę białek która zapewnia długotrwały proces syntezy (wzrost mięśni)

. zawiera dużą ilość L-glutaminy i rozgałęzionych aminokwasów (BCAA)

. zawiera małą ilość tłuszczu i węglowodanów

. przyspiesza regenerację

Aminostar® Whey Protein ACTIONS85 może być również używany jako:

. wzmacniacz układu odpornościowego

. suplement diety odchudzającej

Dawkowanie:

Dwie miarki (50g) Whey Protein ACTIONS85 wsypać do 200-300ml wody lub niskotłuszczowego mleka i dokładnie wymieszać, najlepiej w szejkerze Aminostar . Dla utrzymania właściwego bilansu azotowego, a w konsekwencji wzrostu mięśni należy spożywać min. 2g białka w przeliczeniu na 1kg masy ciała na dzień. Znaczna część białka powinna być dostarczana organizmowi w postaci naturalnego pożywienia (kurczak, ryba, itd.), zaś preparat stosować do uzupełnienia dziennej dawki białka (2g białka na 1kg wagi ciała). Stosuj zgodnie z powyższymi zaleceniami!

Używać jako dodatek do śniadania i do pozostałych posiłków w ciągu dnia, a także między posiłkami jako wysoko białkową przekąskę. Dla zapobiegania katabolizmowi (rozkładu) mięśni przyjmować także po treningach oraz przed snem.

Składniki: ultra i mikrofiltrowany koncentrat białka serwatkowego, kazeinian wapnia, kolagen hydrolizowany, lecytyna sojowa, stabilizator: guma guar i ksantan , aromaty i barwniki naturalne i identyczne z naturalnymi, aspartam i acesulfam-K.


Wartości odżywcze:
Porcja: 50g (2 miarki)                                        
w jednej porcji:w 100g produktu:
Wartość energetyczna:169,5 kcal/ 719,5 kJ339 kcal/ 1439 kJ
Białko42,5 g85 g
Węglowodany1,45 g2,9 g
Tłuszcz0,4 g0,8 g
Sód7,5 mg

15 mg

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia - na spodzie lub boku opakowania. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Suplementy diety nie są przeznaczone dla osób chorych i nie służą do leczenia. Polecane są osobom zdrowym, które z racji wykonywania zawodu lub hobby mają zwiększone zapotrzebowanie na określone substancje odżywcze i witaminy.
Suma: 0 zł.
Adres: ul.Chopina 16/1 41-600 Świętochłowice | www.odzywkimrb.pl | e-mail: sklep@odzywkimrb.pl | Telefon: 669 241 804.
© 2012 MRB / odzywkimrb.pl ® wszelkie prawa zastrzeżone. Odżywki i suplementy diety - sklep internetowy - tanie odżywki, niskie ceny.